Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gmina Jasienica Rosielna

Unia Europejska

AKTUALNOŚCI:

Integracyjne spotkanie Seniorów z Gminy Zagórz

Utworzono dnia 10.08.2022

4 sierpnia 2022 r. odbyło się integracyjne spotkanie Seniorów z Gminy Zagórz - Klub Aktywnego Seniora "Lokomotywa" w Zagórzu z Seniorami z Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora - GOPS Jasienica Rosielna", w Jasienicy Rosielnej!

czytaj dalej na temat: Integracyjne spotkanie Seniorów z Gminy Zagórz

"Pierwsza pomoc przedmedyczna" - w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Utworzono dnia 01.08.2022

Szanowni Państwo !

Seniorzy z "Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora - GOPS Jasienica Rosielna". Ogromna chęć nabywania wiedzy i podejmowania aktywności zaskakuje i napawa dumą . W dniu wczorajszym, tj.27.07. br., cała grupa uczestniczyła w warsztatach, pt. "Pierwsza pomoc przedmedyczna". Zajęcia były bardzo wartościowe pod każdym względem.

czytaj dalej na temat: "Pierwsza pomoc przedmedyczna" - w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Dni Gminy Jasienica Rosielna 2022

Utworzono dnia 29.07.2022

W dniach 23-24 lipca br. odbyły się Dni Gminy Jasienica Rosielna, podczas których park gminny w Jasienicy Rosielnej wypełnił się nie tylko promieniami słońca, sportową rywalizacją i świetną muzyką, ale przede wszystkim tłumami uczestników.

czytaj dalej na temat: Dni Gminy Jasienica Rosielna 2022

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Jasienicy Rosielnej wykonuje zadanie pt. "Spotkania z folklorem muzycznym, wiejską tradycją kulinarną, rzemiosłem i sztuką ludową gminy Jasienica Rosielna"

Utworzono dnia 01.08.2022

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Jasienicy Rosielnej wykonuje zadanie pt. "Spotkanie z folklorem muzycznym, wiejską tradycją kulinarną, rzemiosłem i sztuką ludowągminy Jasienica Rosielna", realizowane ze środków pozostających w dyspozycji Dyrektora Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "EtnoPolska.Edycja2022"

"Bezpieczeństwo Seniora"- w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Utworzono dnia 15.07.2022
Szanowni Państwo!

Bezpieczeństwo Seniora - profilaktyka, edukacja, jak również podtrzymywanie sprawności psychicznej i fizycznej - poprzez aktywność ruchową, manualną - są jednymi z ważniejszych filarów projektu, "Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora - GOPS Jasienica Rosielna". Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań, aby seniorzy mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach tematycznych na bardzo wysokim poziomie, zarówno merytorycznym jak i praktycznym.

czytaj dalej na temat: "Bezpieczeństwo Seniora"- w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

"Psychologia i sport"- w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Utworzono dnia 07.07.2022

Szanowni Państwo !

KOLEJNE ZAJĘCIA, TYM RAZEM Z CYKLU: "PSYCHOLOGIA I SPORT" - W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU, PT. " CENTRUM PROFILAKTYKI I AKTYWNOŚCI SENIORA - GOPS JASIENICA ROSIELNA JUŻ ZA NAMI... Było niesamowicie i było ciekawie, przy czym uczestniczki projektu, znowu nas zaskoczyły. Zaskoczyły swoim niebywałym optymizmem oraz motywacją do działania. Jesteśmy dumni !

 

czytaj dalej na temat: "Psychologia i sport"- w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Wydłużamy termin na wypełnienie ankiety - Strategia Rozwoju Gminy Jasienica Rosielna

Utworzono dnia 05.07.2022

Szanowni Państwo!

Trwają prace nad opracowaniem „Strategii Rozwoju Gminy Jasienica Rosielna na lata 2022-2031". To najważniejszy dokument wyznaczający kierunki rozwoju naszej gminy na kolejne lata. Jego zapisy będą miały decydujący wpływ na działania podejmowane w celu zaspokajania potrzeb lokalnej wspólnoty, a w efekcie – na jakość życia mieszkańców. Dlatego niezbędne jest poznanie Państwa opinii, dotyczących codziennych, ważnych dla każdego spraw, takich jak: usługi komunalne i społeczne, polityka gospodarcza oraz turystyka i promocja.

czytaj dalej na temat: Wydłużamy termin na wypełnienie ankiety - Strategia Rozwoju Gminy Jasienica Rosielna

Ogłoszenie

Utworzono dnia 27.06.2022

Urząd Gminy w Jasienicy Rosielnej informuje, o znalezieniu bezpańskich psów w miejscowości Orzechówka oraz  Jasienica Rosielna.

Prosi się o kontakt osoby, które mają informacje o miejscu pochodzenia tych zwierząt, ewentualnych właścicieli lub osoby chętne do ich przygarnięcia.

Więcej informacji pod numerem: 13 30 61 139.

 

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Pikniki Rodzinne w Gminie Jasienica Rosielna- FOTORELACJE

Utworzono dnia 24.06.2022

W dniach 5 czerwca w Woli Jasienickiej oraz 12 czerwca w Jasienicy Rosielnej odbyły się Pikniki Rodzinne zorganizowane przez Rady Rodziców, dyrektorów i nauczycieli placówek oraz sponsorów. Zapraszamy do obejrzenia obszernych fotorelacji z tych wydarzeń.

czytaj dalej na temat: Pikniki Rodzinne w Gminie Jasienica Rosielna- FOTORELACJE

" Sobótkowy wieczór", w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Utworzono dnia 23.06.2022

" Sobótkowy wieczór", w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora [...], już za nami! Organizacja czasu wolnego w sposób atrakcyjny i twórczy, poprzez nawiązanie do bogactwa kultury, tradycji i zwyczajów ludowych. To wszystko udało nam się odtworzyć w  śpiewie,  pięknych wiankach z kwiatów i w opowieściach.  Było widowiskowo.

 

czytaj dalej na temat: " Sobótkowy wieczór", w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 659

W poprzednim tygodniu: 955

W tym miesiącu: 964

W poprzednim miesiącu: 4049

Wszystkich: 136472

Linki

Detektor burzy

Ostrzeżenie meteorologiczne

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Monitoring rzek

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Instytut Ochrony Środowiska