Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gmina Jasienica Rosielna

Unia Europejska

AKTUALNOŚCI:

Dystrybucja preparatów stabilnego jodu w postaci tabletek jodku potasu, na wypadek wystąpienia zdarzenia radiacyjnego na terenie Gminy Jasienica Rosielna

Utworzono dnia 07.10.2022

Prosimy mieszkańców Gminy Jasienica Rosielna o zapoznanie się z rozmieszczeniem punktów wydawania preparatu stabilnego jodu w postaci tabletek jodku potasu oraz tabelą
dawkowania.

czytaj dalej na temat: Dystrybucja preparatów stabilnego jodu w postaci tabletek jodku potasu, na wypadek wystąpienia zdarzenia radiacyjnego na terenie Gminy Jasienica Rosielna

" Dbaj o siebie - bądź widoczny - świeć przykładem" !

Utworzono dnia 04.10.2022
" Dbaj o siebie - bądź widoczny - świeć przykładem" !
To kolejny projekt, który z powdzeniem realizowany jest na terenie Gminy Jasienica Rosielna. W ideę tegorocznego projektu, idealnie wkomponowała się akcja Policji, "Bezpieczna droga do szkoły". Podczas tego działania, funkcjonariusze z PP Jasienica Rosielna, przeprowadzili na terenie placówek szkolnych Gminy, szereg wartościowych lekcji profilaktyczno-edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Mając na uwadze rangę podjętgo tematu - bezpieczeństwo dzieci - na potrzeby akcji zakupiono setki gadżetów odblaskowych, które przekazano Policji, celem rozdysponowania wśród dzieci.
 
czytaj dalej na temat: " Dbaj o siebie - bądź widoczny - świeć przykładem" !

Przedszkolaki w bibliotece

Utworzono dnia 04.10.2022

W środę 28 września grupa starszaków i maluchów z przedszkola w Bliznem z Małej Strony odwiedziła bibliotekę działającą przy CKiBP filia Blizne. Cała grupa dowiedziała się, jak należy zachowywać się w bibliotece, jak należy postępować z wypożyczonymi książkami i, co najważniejsze, jak zostać czytelnikiem. Przedszkolaki mogły obejrzeć książki przeznaczone dla najmłodszych. Na zakończenie spotkania wysłuchaliśmy bajki o „Przygodach na wsi”.

czytaj dalej na temat: Przedszkolaki w bibliotece

Czasowe zamknięcie drogi Blizne - Golcowa

Utworzono dnia 30.09.2022

Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie zawiadamia o całkowitym zamknięciu drogi powiatowej  nr 2063R Blizne – Golcowa  w km 2+030 – 3+860 w miejscowości Blizne w dniu 4.10.2022r. (wtorek)  w godz. od 8.00 do 16.00 związku z wykonaniem konstrukcji stabilizacji  na całej szerokości drogi.

Inspektor Nadzoru ZDP - Brzozów

Anna Pytlak

Dyskusyjny klub książki

Utworzono dnia 27.09.2022

Dyskusyjny Klub Książki. Zapraszamy na spotkanie 29.09.2022 roku o godzinie 17 w CKiBP w Jasienicy Rosielnej

Warsztaty kreatywne dla dzieci

Utworzono dnia 27.09.2022

Warsztaty kreatywne dla dzieci. 1 października godz. 11-13 Biblioteka CKiBP w Jasienicy Rosielnej

Szkoła Podstawowa w Bliznem najlepsza w powiecie brzozowskim we Współzawodnictwie Sportowym Szkół za rok 2021/2022

Utworzono dnia 21.09.2022

15 września br. w Starostwie Powiatowym w Brzozowie odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół, podczas którego odznaczone zostały szkoły podstawowe i ponadpodstawowe  z najlepszymi wynikami sportowymi w roku szkolnym 2021/2022.

czytaj dalej na temat: Szkoła Podstawowa w Bliznem najlepsza w powiecie brzozowskim we Współzawodnictwie Sportowym Szkół za rok 2021/2022

Zapisy na zajęcia wokalno- artystyczne

Utworzono dnia 09.09.2022

Zapisy na zajęcia wokalno- artystyczne 2022/2023. Zajęcia dla dzieci i młodzieży w poszczególnych grupach wiekowych Dzień 1 czwartek ZespółSzkółw Jasienicy Rosielnej. Informacje i zapisy Marta Krowiak 695822199. Serdecznie zapraszamy!

„Czytanie w Altanie” – XI edycja Narodowego Czytania w Jasienicy Rosielnej

Utworzono dnia 06.09.2022

2 września br. Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Jasienicy Rosielnej wzięło udział w jedenastej edycji  Narodowego Czytania. Tegoroczna akcja, pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej, poświęcona była „Balladom i romansom” Adama Mickiewicza.

czytaj dalej na temat: „Czytanie w Altanie” – XI edycja Narodowego Czytania w Jasienicy Rosielnej

Premier Mateusz Morawiecki w Jasienicy Rosielnej

Utworzono dnia 29.08.2022

26 sierpnia br. w Jasienicy Rosielnej odbyło się spotkanie Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego z podkarpackimi samorządowcami. Premiera powitała Wójt Gminy Jasienica Rosielna Urszula Brzuszek, podkreślając jak ogromne jest to wyróżnienie i zaszczyt dla gminy.

czytaj dalej na temat: Premier Mateusz Morawiecki w Jasienicy Rosielnej

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 7

W poprzednim tygodniu: 959

W tym miesiącu: 331

W poprzednim miesiącu: 4402

Wszystkich: 148946

Linki

Detektor burzy

Ostrzeżenie meteorologiczne

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Monitoring rzek

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Instytut Ochrony Środowiska