Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gmina Jasienica Rosielna

Unia Europejska

AKTUALNOŚCI:

"Bezpieczeństwo Seniora"- w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Utworzono dnia 15.07.2022
Szanowni Państwo!

Bezpieczeństwo Seniora - profilaktyka, edukacja, jak również podtrzymywanie sprawności psychicznej i fizycznej - poprzez aktywność ruchową, manualną - są jednymi z ważniejszych filarów projektu, "Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora - GOPS Jasienica Rosielna". Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań, aby seniorzy mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach tematycznych na bardzo wysokim poziomie, zarówno merytorycznym jak i praktycznym.

czytaj dalej na temat: "Bezpieczeństwo Seniora"- w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

"Psychologia i sport"- w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Utworzono dnia 07.07.2022

Szanowni Państwo !

KOLEJNE ZAJĘCIA, TYM RAZEM Z CYKLU: "PSYCHOLOGIA I SPORT" - W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU, PT. " CENTRUM PROFILAKTYKI I AKTYWNOŚCI SENIORA - GOPS JASIENICA ROSIELNA JUŻ ZA NAMI... Było niesamowicie i było ciekawie, przy czym uczestniczki projektu, znowu nas zaskoczyły. Zaskoczyły swoim niebywałym optymizmem oraz motywacją do działania. Jesteśmy dumni !

 

czytaj dalej na temat: "Psychologia i sport"- w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Wydłużamy termin na wypełnienie ankiety - Strategia Rozwoju Gminy Jasienica Rosielna

Utworzono dnia 05.07.2022

Szanowni Państwo!

Trwają prace nad opracowaniem „Strategii Rozwoju Gminy Jasienica Rosielna na lata 2022-2031". To najważniejszy dokument wyznaczający kierunki rozwoju naszej gminy na kolejne lata. Jego zapisy będą miały decydujący wpływ na działania podejmowane w celu zaspokajania potrzeb lokalnej wspólnoty, a w efekcie – na jakość życia mieszkańców. Dlatego niezbędne jest poznanie Państwa opinii, dotyczących codziennych, ważnych dla każdego spraw, takich jak: usługi komunalne i społeczne, polityka gospodarcza oraz turystyka i promocja.

czytaj dalej na temat: Wydłużamy termin na wypełnienie ankiety - Strategia Rozwoju Gminy Jasienica Rosielna

Ogłoszenie

Utworzono dnia 27.06.2022

Urząd Gminy w Jasienicy Rosielnej informuje, o znalezieniu bezpańskich psów w miejscowości Orzechówka oraz  Jasienica Rosielna.

Prosi się o kontakt osoby, które mają informacje o miejscu pochodzenia tych zwierząt, ewentualnych właścicieli lub osoby chętne do ich przygarnięcia.

Więcej informacji pod numerem: 13 30 61 139.

 

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie

Pikniki Rodzinne w Gminie Jasienica Rosielna- FOTORELACJE

Utworzono dnia 24.06.2022

W dniach 5 czerwca w Woli Jasienickiej oraz 12 czerwca w Jasienicy Rosielnej odbyły się Pikniki Rodzinne zorganizowane przez Rady Rodziców, dyrektorów i nauczycieli placówek oraz sponsorów. Zapraszamy do obejrzenia obszernych fotorelacji z tych wydarzeń.

czytaj dalej na temat: Pikniki Rodzinne w Gminie Jasienica Rosielna- FOTORELACJE

" Sobótkowy wieczór", w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Utworzono dnia 23.06.2022

" Sobótkowy wieczór", w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora [...], już za nami! Organizacja czasu wolnego w sposób atrakcyjny i twórczy, poprzez nawiązanie do bogactwa kultury, tradycji i zwyczajów ludowych. To wszystko udało nam się odtworzyć w  śpiewie,  pięknych wiankach z kwiatów i w opowieściach.  Było widowiskowo.

 

czytaj dalej na temat: " Sobótkowy wieczór", w ramach zajęć Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora

Musical Mamma Mia - Fotorelacja

Utworzono dnia 21.06.2022

W dniu 9 czerwca br. w sali widowiskowej Urzędu Gminy w Jasienicy Rosielnej odbył się musical pt. Mamma Mia. Scenarzystką i reżyserką musicalu była Pani Marta Krowiak a głównymi bohaterami widowiska były dzieci uczęszczające do ogniska muzycznego w Jasienicy Rosielnej. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

 

czytaj dalej na temat: Musical Mamma Mia - Fotorelacja

Zawiadomienie

Utworzono dnia 15.06.2022

Zawiadomienie. Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Zarząd Zlewni w Krośnie, Nadzór Wodny w Brzozowie w związku z planowanym przystąpieniem do realizacji zadania pn: „Utrzymanie potoku Rosielna w km 0+000 — 11+232”- zebranie nawisów w km od 1+135 do 4+017 zaprasza na spotkanie informacyjne celem omówienia szczegółów i sposobu przeprowadzenia prac w/w zadania. Zawiadomienie skierowane jest do właścicieli dziatek, przyległych do potoku Rosielna. Termin i miejsce spotkania: 28.06.2022r. godzina 16:30 Urząd Gminy Jasienica Rosielna, sala kinowa.

Tam gdzie Rodzina - tam i GOPS Jasienica Rosielna

Utworzono dnia 14.06.2022

Tam gdzie Rodzina - tam i GOPS Jasienica Rosielna, dlatego też z wielką radością przyjęliśmy zaproszenie od Rady Rodziców przy ZS w Jasienicy Rosielnej oraz Dyrekcji tejże szkoły - dotyczące włączenia się we współorganizację Pikniku Integracyjnego z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki.

czytaj dalej na temat: Tam gdzie Rodzina - tam i GOPS Jasienica Rosielna

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bliznem posłami na XVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie

Utworzono dnia 14.06.2022

Dwoje uczniów klasy VIII b – Zosia Masłyk i Paweł Mrozek zostało laureatami ogólnopolskiego konkursu Sejmu Dzieci i Młodzieży. Organizatorem konkursu była Kancelaria Sejmu, Instytut Pamięci Narodowej, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji. Temat tegorocznego SDiM brzmiał: Jakie ideały żołnierzy Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych przetrwały i odniosły zwycięstwo? Które z tych wartości są dla Ciebie ważne? Przedstaw na przykładzie wybranego bohatera lub bohaterki.

czytaj dalej na temat: Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bliznem posłami na XVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 309

W poprzednim tygodniu: 914

W tym miesiącu: 3822

W poprzednim miesiącu: 3709

Wszystkich: 109512

Linki

Detektor burzy

Ostrzeżenie meteorologiczne

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Monitoring rzek

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Instytut Ochrony Środowiska