Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gmina Jasienica Rosielna

Unia Europejska

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Utworzono dnia 07.12.2023

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Wzruszająca uroczystość jubileuszu 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego odbyła się 30 listopada br. w sali widowiskowej Urzędu Gminy. W tym roku zacny jubileusz obchodziło aż siedemnaście par z terenu gminy Jasienica Rosielna, które swoim życiem i pięknym przykładem potwierdzają, że można dać świadectwo dobru i szlachetności w codziennym wspólnym życiu.

W pierwszej części spotkania Wójt Gminy Urszula Brzuszek oraz Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Pająk udekorowali dostojnych Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę oraz złożyli serdeczne życzenia i podziękowania za wspaniały przykład dla młodych pokoleń. Następnie wszyscy zaproszeni goście mogli wysłuchać przepięknego koncertu w wykonaniu uczniów Akademii Wokalno-Aktorskiej MF. Artis pod dyrekcją pani Marioli Friedek, by na zakończenie uroczystości wspólnie usiąść, porozmawiać, powspominać i wymienić się sprawdzonymi sposobami na podtrzymywanie rodzinnego ciepła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odznaczenie za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w 2023 roku w gminie Jasienica Rosielna otrzymali: Czuba Maria i Mieczysław, Fiejdasz Urszula i Kazimierz, Jagielscy Maria i Andrzej, Kostka Stanisława i Tadeusz, Kudła Zofia i Bolesław, Kufel Czesława i Józef, Kulczyccy Janina i Zdzisław, Kuźnar Krystyna i Józef, Nogaj Zofia i Andrzej, Pietrzyk Irena i Edward, Serwińscy Helena i Jan, Skarbek Maria i Józef, Skiba Bronisława i Marian, Śnieżek Kazimiera i Eugeniusz, Walczak Wanda i Tadeusz, Wojtowicz Zofia i Marian, Wydro Anna i Stanisław.

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 7

W poprzednim tygodniu: 959

W tym miesiącu: 331

W poprzednim miesiącu: 4402

Wszystkich: 148946

Linki

Detektor burzy

Ostrzeżenie meteorologiczne

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Monitoring rzek

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Instytut Ochrony Środowiska