Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gmina Jasienica Rosielna

Wykaz podjętych uchwał Rady Gminy

Wykaz podjętych uchwał Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej z XXIX sesji Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej, która odbyła się w dniu 16 września 2021 r.


Wykaz podjętych uchwał Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej z XXVIII sesji Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej, która odbyła się w dniu 2 sierpnia 2021 r.


Wykaz podjętych uchwał Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej z XXVII sesji Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej, która odbyła się w dniu 22 czerwca 2021 r.


Wykaz podjętych uchwał Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej z XXVI sesji Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej, która odbyła się w dniu 13 maja 2021 r.


Wykaz podjętych uchwał Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej z XXV sesji Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej, która odbyła się w dniu 11 marca 2021 r.


Wykaz podjętych uchwał Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej z XXIV sesji Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej, która odbyła się w dniu 12 luty 2021 r.


Wykaz podjętych uchwał Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej z XXIII sesji Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej, która odbyła się w dniu 21 stycznia 2021 r.


Wykaz podjętych uchwał Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej z XXII sesji Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej, która odbyła się w dniu 14 grudnia 2020 r.


Wykaz podjętych uchwał Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej z XXI sesji Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej, która odbyła się w dniu 30 listopada 2020 r.


Wykaz podjętych uchwał Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej z XX sesji Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej, która odbyła się w dniu 6 listopada 2020 r.


 

Zegar

Imieniny

Linki

Detektor burzy

Ostrzeżenie meteorologiczne

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Monitoring rzek

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Instytut Ochrony Środowiska