Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej został utworzony z dniem 1 maja 1990 roku na podstawie Uchwały Gminnej Rady Narodowej w Jasienicy Rosielnej z dnia 27 lutego 1990 roku w sprawie utworzenia jednostki budżetowej – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej oraz Zarządzenia Naczelnika Gminy Jasienica Rosielna z dnia 30 kwietnia 1990 roku w sprawie utworzenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej. Zorganizowany został na bazie Działu Służb Społecznych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzozowie oraz właściwej komórki organizacyjnej Urzędu Gminy w Jasienicy Rosielnej. Jego siedzibą został budynek administracyjny Urzędu Gminy, gdzie GOPS mieści się do dnia dzisiejszego.

Ośrodek realizuje zadania gminy w zakresie pomocy społecznej – własne oraz zlecone z zakresu administracji rządowej, nałożone ustawami albo wykonywane na podstawie porozumień z organami administracji rządowej, a także inne zadania wynikające z przepisów prawa.

 

Kierownik: Bernardyna Zygarowicz - Filar

Adres: 36-220 Jasienica Rosielna 240

Tel: (013) 430 60 05

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia: 7:15 - 15:15

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę ośrodka!

www.gops.jasienicarosielna.pl

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej