Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gmina Jasienica Rosielna

Unia Europejska

Integracyjne spotkanie Seniorów z Gminy Zagórz

Utworzono dnia 10.08.2022

4 sierpnia 2022 r. odbyło się integracyjne spotkanie Seniorów z Gminy Zagórz - Klub Aktywnego Seniora "Lokomotywa" w Zagórzu z Seniorami z Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora - GOPS Jasienica Rosielna", w Jasienicy Rosielnej!

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gościnność, za bardzo uroczyste i ciepłe przyjęcie, za podarunki, za wspólnie spędzone chwile, rozmowy, wspólny śpiew i taniec. Serdeczne podziękowania dla Gospodarzy i Organizatorów - GOPS Jasienica Rosielna - dla Pani Kierownik GOPS - Danuty Kwolek oraz Pani Koordynator Projektu - dr Beaty Jamrógiewicz, dla Pani Wójt Gminy Jasienica Rosielna - Urszuli Brzuszek oraz dla Wspaniałych i jakże Aktywnych Seniorów z Gminy Jasienica Rosielna za integrację z Seniorami z Gminy Zagórz. Wspaniała Biesiada.

Mieliśmy również możliwość poznać i podziwiać urokliwą Gmina Jasienica Rosielna. Uczestnicy Klub Aktywnego Seniora "Lokomotywa" w Zagórzu zapromowali również naszą piękną Miasto i Gmina Zagórz.

Na pamiątkę spotkania Szanownym Gospodarzom wręczyliśmy własnoręcznie wykonane podarunki, nasze artystyczne rękodzieło. Do zobaczenia Przyjaciele!

Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie!!!

Klub Aktywnego Seniora "Lokomotywa" w Zagórzu

Galeria

Utworzono dnia 10.08.2022, 08:45

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 4

W poprzednim tygodniu: 959

W tym miesiącu: 328

W poprzednim miesiącu: 4402

Wszystkich: 148943

Linki

Detektor burzy

Ostrzeżenie meteorologiczne

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Monitoring rzek

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Instytut Ochrony Środowiska