Rada Gminy
Przewodniczący Rady Gminy Jasienica Rosielna
Stanisław Pająk
Wiceprzewodniczący Rady Gminy Jasienica Rosielna
Edward Szewczyk
Wiceprzewodniczący Rady Gminy Jasienica Rosielna
Jan Masłyk
Radna Gminy Jasienica Rosielna
Przewodnicząca Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego Gminy
Beata Barska
Radny Gminy Jasienica Rosielna
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej
Marek Gerlach
Radny Gminy Jasienica Rosielna
Krzysztof Śnieżek
Radna Gminy Jasienica Rosielna
Halina Cwynar
Radny Gminy Jasienica Rosielna
Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych
Roman Krupa
Radny Gminy Jasienica Rosielna
Dariusz Krupa
Radny Gminy Jasienica Rosielna
Adam Kwiatkowski
Radny Gminy Jasienica Rosielna
Jan Lenart
Radny Gminy Jasienica Rosielna
Mariusz Masłyk
Radny Gminy Jasienica Rosielna
Stefan Mroczka
Radny Gminy Jasienica Rosielna
Mieczysław Owoc
Radna Gminy Jasienica Rosielna
Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy
w Jasienicy Rosielnej
Justyna Wołoszyn
Składy Komisji Rady Gminy Jasienica Rosielna
Komisja Rewizyjna Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej:
Przewodniczący Komisji: Gerlach Marek
Z-ca Przewodniczącego Komisji: Barska Beata
Członek Komisji: Cwynar Halina
Członek Komisji: Śnieżek Krzysztof
Członek Komisji: Owoc Mieczysław
Komisja Budżetu i Rozwoju Gospodarczego Gminy:
Przewodniczący Komisji: Barska Beata
Z-ca Przewodniczącego Komisji: Gerlach Marek
Członek Komisji: Lenart Jan
Członek Komisji: Krupa Dariusz
Członek Komisji: Masłyk Jan
Członek Komisji: Mroczka Stefan
Członek Komisji: Szewczyk Edward
Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych:
Przewodniczący Komisji: Krupa Roman
Z-ca Przewodniczącego Komisji: Śnieżek Krzysztof
Członek Komisji: Masłyk Mariusz
Członek Komisji: Kwiatkowski Adam
Członek Komisji: Wołoszyn Justyna
Członek Komisji: Cwynar Halina
Członek Komisji: Owoc Mieczysław
Komisja Skarg, Wniosków i petycji Rady Gminy w Jasienicy Rosielnej:
Przewodnicząca Komisji: Wołoszyn Justyna
Z-ca Przewodniczącego: Masłyk Mariusz
Członek Komisji: Krupa Roman
Członek Komisji: Krupa Dariusz
Członek Komisji: Kwiatkowski Adam