Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gmina Jasienica Rosielna

Unia Europejska

Mikołajkowe Debiuty

Utworzono dnia 03.12.2021

30 listopada br. w Sali widowiskowej Urzędu Gminy w Jasienicy Rosielnej odbyły eliminacje gminne Konkursu Piosenki Polskiej „Mikołajkowe Debiuty”, podczas których swój talent muzyczny zaprezentowali najmłodsi przedstawiciele wszystkich placówek oświatowych z terenu gminy. Przedsięwzięcie, już po raz dwudziesty szósty,  zostało zorganizowane przez Wójta Gminy Jasienica Rosielna wraz z Centrum Kultury i Biblioteką Publiczną w Jasienicy Rosielnej.

Przegląd rozpoczęła Wójt Gminy Urszula Brzuszek życząc dzieciom udanych występów i dużo radości ze śpiewania. Prowadzenia muzycznego spotkania podjęła się Justyna Wołoszyn, na co dzień pracująca w blizneńskiej filii CKiBP. Przesłuchania objęły 18 osób w kategoriach klas 0–I oraz II–III. Obecni, wśród których znaleźli się najbliżsi występujących dzieci, wysłuchali nastrojowych piosenek o tematyce zimowej, mikołajowej i bożonarodzeniowej.

Obrady jury pod przewodnictwem Sebastiana Michalskiego wyłoniły cztery laureatki, które będą reprezentować gminę Jasienica Rosielna w powiatowym etapie „Mikołajkowych Debiutów”: Martę Krzysik (Blizne), Nikolę Krowiak (Jasienica Rosielna), Natalię Leśniak (Jasienica Rosielna) i Darię Pazdro (Orzechówka).

Galeria

Utworzono dnia 03.12.2021, 11:49

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 4

W poprzednim tygodniu: 959

W tym miesiącu: 328

W poprzednim miesiącu: 4402

Wszystkich: 148943

Linki

Detektor burzy

Ostrzeżenie meteorologiczne

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Monitoring rzek

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Instytut Ochrony Środowiska