Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gmina Jasienica Rosielna

Unia Europejska

Młodzi z pasją

Utworzono dnia 01.12.2021

Niedzielny wieczór 28 listopada br. w sali widowiskowej w Urzędzie Gminy w Jasienicy Rosielnej należał do utalentowanych młodych mieszkańców gminy, którzy swoimi występami podczas koncertu „Młodzi z pasją” wykazali się nietuzinkowymi zdolnościami i podzielili się z publicznością swoimi sukcesami i pasją. Inicjatorami i organizatorami wydarzenia, pod patronatem Wójta Gminy Jasienica Rosielna Urszuli Brzuszek, była firma „Drewger” Agaty i Zenona Gerlachów.

Bardzo licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać autorskiego singla Marii Szyndlar „Droga do ciszy”, utworów fortepianowych w wykonaniu Dawida Jajko oraz koncertu zespołu muzycznego młodych muzyków z terenu gminy. Ponadto o sportowej pasji do skoków narciarskich i kombinacji norweskiej opowiedział pochodzący z Jasienicy Rosielnej Paweł Szyndlar, a Gabriela Długosz zaprezentowała swoje autorskie fotografie.  

Młodym talentom z terenu gminy Jasienica Rosielna serdecznie gratulujemy odnoszonych sukcesów, talentu i ambicji, popartych wytrwałością w pracy, zapałem i zaangażowaniem umożliwiającym spełnianie marzeń.

 

Materiał filmowy do obejrzenia na stronie: https://rbr.info.pl/?p=38844

Galeria

Utworzono dnia 01.12.2021, 13:25

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 659

W poprzednim tygodniu: 955

W tym miesiącu: 964

W poprzednim miesiącu: 4049

Wszystkich: 136472

Linki

Detektor burzy

Ostrzeżenie meteorologiczne

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Monitoring rzek

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Instytut Ochrony Środowiska